PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297156}

Prosto w serce

Music and Lyrics
6,6 73 999
ocen
6,6 10 1 73999
5,9 13
ocen krytyków
Prosto w serce
powrót do forum filmu Prosto w serce

Witajcie, meczy mnie to już od dłuższego czasu pamiętam scenę a nie pamiętam z jakiego to filmu. Przedstawia się to mniej więcej tak: mężczyzna i kobieta budzą się po upojnej nocy pod stolem... Wlasciwie najpierw budzi się on (zdaje się, że tel dzwoni) podnosząc się uderza głową o blat ;P i wychodzi na balkon porozmawiac. Zdaje się, że to jego kumpel dzwoni. Ten mu opowiada co i jak a ten kolega do niego coś w stylu "Ty? Z nią?". I w tym czasie budzi się ona, on do niej aby uważała na głowę xD to tyle co pamiętam. Mam wrażenie, że to może być z tego filmu, nie mam jak sprawdzić musiałabym cały film jeszcze raz obejrzeć ale może ktoś pamięta? ... Pytałam juz tu i tam ale niestety nikt nic nie wie...;(

czarna404

Tak, to scena z tego filmu :)

Drosetux

Tylko wydaje mi się, że to nie był stół tylko fortepian :)

ocenił(a) film na 9
Drosetux

Cholerka faktycznie to mógł być fortepian! XD wszystko by pasowało - dziękuję! Wreszcie będę mogła spać po nocach bo mnie to strasznie meczylo :):) jeszcze raz wielkie "fenks" :):)

ocenił(a) film na 5
czarna404

Myślałam że tylko ja tak mam :D . Czasem jak coś mi wlezie i nie mogę sobie przypomnieć gdzie to (go, ją, tę scenę itp) słyszałam, (widziałam) to spać nie mogę. Męczące to...nawet nie wiesz jak się cieszę że nie jestem sama z takim przyzwyczajeniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones