PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297156}

Prosto w serce

Music and Lyrics
6,6 74 012
ocen
6,6 10 1 74012
5,9 13
ocen krytyków
Prosto w serce
powrót do forum filmu Prosto w serce

100/10

ocenił(a) film na 6

wspaniały film! najlepsza komedia romantyczna jaką oglądałem

Eric_Theodore_Cartman

Wzruszający film ;)
Całościowo oceniam na 10 ;)

ocenił(a) film na 6
Matrixowa

Przyjemny ale bez przesady z tymi ocenami. Na pewno plus za obsadę i piosenkę która gdzieś tam cały czas się przewijała. Miejscami wiało nuda ale ogólnie 6/10

ocenił(a) film na 10
Eric_Theodore_Cartman

Mimo, że nie jestem zwolennikiem komedii romantycznych, ale ten film zrobił na mnie bardzo duże wrażenie. Utwór Way back into love - "Oh dzizus krajst" wali prosto w serce. . . .dosłownie :)

Pozytywnie 8,5/10.
//Aktorzy 10/10
//Muzyka 10/10
//Fabuła 8/10
// * Mógłby być o jakieś 20 - 30 minut krótszy, gdyż w pewnym momencie zrobił się nudny. . .ale warto było oglądać go do końca.

ocenił(a) film na 9
TheKrzychu_2

Z reguły nie oglądam komedii romantycznych, bo za nimi nie przepadam. Nie jestem zdecydowanie typem romantyczki. Ale muszę powiedzieć, że ten film był piękny! Cudny po prostu... A tej piosenki "Way Back Into Love" mogę słuchać cały czas...!

justysia_7

Jak ja nie znoszę komedii romantycznych !
Ale w zupełności zgadzam się z Tobą. Film, mimo swojej naciąganej fabuły i przewidywalności, miał bardzo dobry, ciepły klimat, ze wspaniałym muzycznym tłem.
Wyjątkowo mi się podobał :)
naciągane 8/10, gł. przez temat muzyczny.

ocenił(a) film na 10
Duska54

Lubię takie lekkie komedie romantyczne ( tak, piszę komedia, bo były momenty, w których rzeczywiście się śmiałam) zwłaszcza z Hugh Grantem.

ocenił(a) film na 10
Eric_Theodore_Cartman

Ja nigdy nie oglądam takich filmów a jak oglądam to żałuje.
Ten po prostu był świetny

1/10

żartowałem :

10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones